Eesti ajakirjanduse analüütiline bibliograafia

avaleht | otsing | isikud | märksõnad | kohanimed | asutused | kirjete korv | abi


Kirjed kus märksõnaks on "autotransport, organisatsioonid" (4)

Lehitse

, järjestades kirjed järgi

kõik  1932  1933  1935  1939 kalender
 

1.

Andmebaas

Postimees 1932

 

Pealkiri

Jiu-Jitsu kursused autojuhtidele. Eestimaa Autojuhtide ja Mototehnikute Üh. Tartu osak. korraldab kõigile Tartu autojuhtidele, kelledel igasuguse publikuga tuleb tegemist teha, jiu-jitsu enesekaitse kursused. Kursuste tasuta juhatamiseks nõusoleku annud 2.jsk. politseikordnik Niilus, kes Tallinnas politseikoolis on jiu-jitsu kursused läbi teinud. Kursused algavad juba reedel, 5.veebr. kl 7 õhtul klubi ruumes Kompanii t. 1 ja on kõigile osavõtjaile autojuhtidele ühingu poolt tasuta korraldatud.

Rubriik

Sport.

Zhanr

Sõnum

Väljaanne

Postimees

Kuupäev

07.02.1932

Aasta

1932

Väljaande number

32

Lehekülg 1

6

Lehekülg 2

0

UDK

656.13(06)EAMÜ, Tartu + 796.81(071)Trt. + 656.13(06)EAMÜ, …

Märkused

Kop. täiel.

Märksõnad

autojuhid, organisatsioonid / autotransport, organisatsioonid / džudžitsu, kursused / Eestimaa Autojuhtide ja Mototehnikute Ühin / ettevõtted (transpordialased), organisatsioonid / jiu-jitsu, kursused / kaubavedu (seda korraldavad ettevõtted), organisatsioonid / maadlejad, kursused / maadlus, kursused / maadlusmatid, kursused / mehhaanikud, organisatsioonid / mootorrattad (transpordis), organisatsioonid / mootorratturid, organisatsioonid / mootorsõidukid ja -veokid (transpordis), organisatsioonid / reisijatevedu (seda korraldavad ettevõtted), organisatsioonid / Trt.


2.

Andmebaas

Postimees 1932

 

Pealkiri

Autojuhtide koosolekult. Neil päevil pidas Eestimaa Autojuhtide ja Mototehnikute ühingu Tartu osak. oma korralist peakoosolekut. Koosoleku avas esimees J. Paas, kes ka koosoleku juhatajaks valiti. Erilist vaidlust tekitas 1931. a. aruande läbivaatamine, mida kandis ette M. Sootla. Senine juhatus valiti täies koosseisus tagasi: esimees J. Paas, abiesimees E. Karulas, sekretär O. Nusberg, abisekretär E. Sander, kassapidaja M. Sootla. Otsustati ellu kutsuda autojuhtide klubi ja selle tarvis üürida vabad ruumid Kompani tän. nr. 1 kolmandal korral ja sinna palgata ökon. ...

Rubriik

Tartu teated.

Zhanr

Sõnum

Väljaanne

Postimees

Kuupäev

23.01.1932

Aasta

1932

Väljaande number

19

Lehekülg 1

5

Lehekülg 2

0

UDK

656.13(06)EAMÜ, Tartru + 656.13(06)EAMÜ, …

Märkused

Kop. osal.

Märksõnad

autojuhid, organisatsioonid / autotransport, organisatsioonid / Eestimaa Autojuhtide ja Mototehnikute Ühin / ettevõtted (transpordialased), organisatsioonid / kaubavedu (seda korraldavad ettevõtted), organisatsioonid / mehhaanikud, organisatsioonid / mootorrattad (transpordis), organisatsioonid / mootorratturid, organisatsioonid / mootorsõidukid ja -veokid (transpordis), organisatsioonid / reisijatevedu (seda korraldavad ettevõtted), organisatsioonid


3.

Andmebaas

Postimees 1932

 

Pealkiri

Autojuhte sorteeritakse. Tartus on praegu kutselisi autojuhte 400 ümber. Kuna nüüd aga päev-päevast autojuhtidele suuremaid nõudmini oma kutse alal üles seatakse, tahab Eestimaa Autojuhtide ja Mototehnikute ühing Taru osak., mille ümber pea kõik Taru autojuhid on koondunud, ühiselt tõsta oma liikmete kutsehariduslist, vaimlist ja majanduslist tasapinda, ning välja prakeerida kutseliste autojuhtide perest tugevate läbielamuste otsijaid, alkoholisõpru, kes ei vasta korraliku autojuhi nõuetele ja halba varju isegi korralikkude ametivendade peale heidavad.

Rubriik

Tartu teated.

Zhanr

Sõnum

Väljaanne

Postimees

Kuupäev

29.01.1932

Aasta

1932

Väljaande number

24

Lehekülg 1

5

Lehekülg 2

0

UDK

656.13Trt. + 656.13(06)EAMÜ, Tartu + 656.13(06)EAMÜ, …

Märkused

Kop. täiel.

Märksõnad

autojuhid / autojuhid, organisatsioonid / autotransport / autotransport, organisatsioonid / Eestimaa Autojuhtide ja Mototehnikute Ühin / ettevõtted (transpordialased) / ettevõtted (transpordialased), organisatsioonid / kaubavedu (seda korraldavad ettevõtted) / kaubavedu (seda korraldavad ettevõtted), organisatsioonid / mehhaanikud / mehhaanikud, organisatsioonid / mootorrattad (transpordis) / mootorrattad (transpordis), organisatsioonid / mootorratturid / mootorratturid, organisatsioonid / mootorsõidukid ja -veokid (transpordis) / mootorsõidukid ja -veokid (transpordis), organisatsioonid / reisijatevedu (seda korraldavad ettevõtted) / reisijatevedu (seda korraldavad ettevõtted), organisatsioonid / Trt.


4.

Andmebaas

Postimees 1932

 

Pealkiri

Autojuhtide soovid autode ootamise asjus jaamas. Eestimaa Autojuhtide ja Mototehnikute Ühingu Tartu osakonna poolt on saadetud linnavalitsusele kiri, milles näidatakse, et raudteejaamas sõitjate poolt üüritud ja ootama jäetud autod aetakse politsei poolt aia ääres seisvate autode järjekorda, mis aga tihti ulatub kuni Viljandi tänava nurgani. Sõitja, kes läheb jaama tihti ainult 5-10 minutiks, ei leia sealt väljatulles enam ootama jäetud autot ja sõidab tihti teisega ära, jättes endise igavesti ootama. Sarnane korraldus halvab nii sõitja kui ka autojuhi huvisid. ...

Rubriik

Tartu teated.

Zhanr

Sõnum

Väljaanne

Postimees

Kohanimi

Tartu

Kuupäev

08.04.1932

Aasta

1932

Väljaande number

81

Lehekülg 1

5

Lehekülg 2

0

UDK

656.131Trt. + 656.13(06)EAMÜ, … + 656.13(06)EAMÜ, Tartu

Märkused

Kop. osal.

Märksõnad

autojuhid, organisatsioonid / autotransport, organisatsioonid / Eestimaa Autojuhtide ja Mototehnikute Ühin / ettevõtted (transpordialased), organisatsioonid / kaubavedu (seda korraldavad ettevõtted), organisatsioonid / mehhaanikud, organisatsioonid / mootorrattad (transpordis), organisatsioonid / mootorratturid, organisatsioonid / mootorsõidukid ja -veokid (transpordis), organisatsioonid / reisijatevedu (seda korraldavad ettevõtted), organisatsioonid / sõiduautod (kasutamine) / taksoautod (kasutamine) / Trt.


Biblioserver 2.8 | tarkvarastuudio | külastajaid: 206813367