Eesti ajakirjanduse analüütiline bibliograafia

avaleht | otsing | isikud | märksõnad | kohanimed | asutused | kirjete korv | abi

Kirjed kus märksõnaks on "iluuisutamisvõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal)" (2)

Pealkiri

69-aastaselt eesti iluuisutamise meistriks. Laupäeval ja pühapäeval [25. ja 26.II] peeti Tallinnas eesti esivõistlusi iluuisutamises. Meeste A klassis tuli meistriks dr. Hirv, teiseks jäi Hiiop. Naiste A klassis tuli meistriks ... prl. Kaljuvee. Paarissõidus võitsid esikoha prl. Midelson ja hra Hiiop, ... Meeste B klassis tuli võitjaks Haal ja naiste B klassi esikoha omandas prl.Kihlefeldt.... Huvitav on, et meeste B klassi esikoha omandanud Haal on 69 aastat vana ...

Märksõnad

iluuisutamisvõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht) / iluuisutamisvõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal) / iluuisutamisvõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht) / iluuisutamisvõistlused (rahvusvahelised)

2.

Andmebaas

Pealkiri

Eesti iluuisutajad maailma esivõistlusele. Soomest on tulnud Eesti talispordi liidule kutse osa võtta Helsingis peetavatest maailmaesivõistlustest iluuisutamises - paarissõidus. Kõnesolevad võistlused peetakse 22. ja 23. veebruaril ja võistluspaiga läheduse tõttu otsustatakse eesti osavõtt nendest arvatavasti jaatavalt.