Eesti ajakirjanduse analüütiline bibliograafia

avaleht | otsing | isikud | märksõnad | kohanimed | asutused | kirjete korv | abi

Kirjed, kus isikuks on "Siitan, E., temast" (1)

Pealkiri

Suusavõistlusi üle kogu maa. - Siitan suusatas 30 km ajaga 2:13.38. Nõmmel korraldatud Tallinna-Harju politsei prefektuuri meistrivõistlustel võitis 30 km suusatamise Jakob Tartu ajaga 2:15.09, teiseks tuli Ev. Tartu 2:21,57, kuna V. Särak jäi üllatuslikult kolmandaks. Väljastpoolt tegi võistlused kaasa ka E. Siitan (Harju mal.), saavutades aja 2:13.38. Politseivõistlustel B klassis samal distantsil suusatas Aidla 2:41.08. 17.-19. skp. toimuvad Nõmmel politsei üleriiklikud suusavõistlused.

Märksõnad

ühiskondliku korra kaitse organid / detektiivid / linnavahid / politsei / politsei (tegevus kohtadel) / salapolitsei (Eestis) / suusamatkajad (eestlased välismaal) / suusamatkajad (välismaalased Eestis, kohtadel) / suusatamisvõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, Eestis, toimumise koht) / suusatamisvõistlused (eesti ja ühe välismaa sportlaste vahel, välismaal) / suusatamisvõistlused (piirkondlikud, kohalikud võistlused, toimumise koht) / suusatamisvõistlused (rahvusvahelised võistlused, ka Eestis, osavõtjaid 3 ja enamalt maalt)